Türk Hava Yolları Kabin Memuru Alımı 2013
Ana Sayfa » Personel Alımı » Türk Hava Yolları Kabin Memuru Alımı 2013

Türk Hava Yolları Kabin Memuru Alımı 2013

28 Mart 2013

Türk Hava Yolları havacılık sektöründe Dünya çapında güvenilir havayolu şirketleri arasında yer alıyor. Dünyada en fazla ülkeye uçan, üst üste 2 kez Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi seçilen, THY dünyanın farklı noktalarındaki tüm çalışanları için yaratıcılığı ve ekip ruhunu destekleyen, kişisel gelişime olanak sağlayan şeffaf bir çalışma ortamı sunuyor. Türk Hava Yolları’nda tüm bireyler, mesleğine tutkuyla bağlanarak hizmet veriyor.

Türk Hava Yolları, çalışanlarına havacılık sektöründe sahip olması arzulanan kariyer fırsatları sunuyor. THY çalışanlarında kurumun değerlerine bağlı, etkin ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü özellikler arıyor. 200’den fazla uçakla yılda yaklaşık 40 milyon yolcu taşıyan THY büyüme stratejileri sürecinde Kabin Memuru olarak görevlendirilmek üzere iletişim becerisi yüksek, dinamik ve güler yüzlü çalışma arkadaşları arıyor.

Türk Hava Yolları yaratıcı, yeniliklere açık, sürekli gelişime ve verimliliğe odaklanan, rekabetçi adayları, bünyesindeki farklı pozisyonlarda görevlendiriyor.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru Olarak Görev Yapacak Çalışma Arkadaşları Arıyor! THY güvencesinde kabin memuru olmak üzere başvuracak adaylarda yüksek okul şartı aranmıyor. Adayların en az lise mezunu olmaları ve iyi derecede İngilizce bilmeleri koşulu aranıyor.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru başvurusu ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru başvurusu formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru Alımı 2013

memur alımları, personel alımları, eleman alımları, perosnel alımı, eleman alımı, memur alımı, sağlık personeli alımları, belediye personel alımları, memur, memur kpss, memur haberler, personel iş başvurusu, memur iş başvurusu,Personel alımı Personel Alımları 2014 - personel alımı ne zaman yapılacak? iş başvurusu - türk telekom iş başvurusu - personel alımı - memur alımı 201, işçi alımı, iş ilanları, açık pozisyonlar

  1. Aynur BULUT
    May 14th, 2013 at 11:24 | #1

    Hosteslik ya da Kabin Memurluğu için başvuruda bulunmak istiyorum ama bir türlü başvuru formuna ulşaşamıyorum yardımcı olabilir misiniz? Çok teşekkür ederim.

Yorum yaz