Dsi Kaynakçı Alım İlanları
Ana Sayfa » Eleman Alımı, İş Başvurusu » Dsi Kaynakçı Alım İlanları

Dsi Kaynakçı Alım İlanları

11 Mayıs 2013

Bu yıl Kamu kuruluşlarına yüksek sayıda personel alınacak bunlardan bir taneside Devlet Su İşleri yani DSİ bizde bugün kaynakçı alımı ile alakalı olarak size Dsi Kaynakçı İlanını size paylaşıyorum .

GeneI ŞartIar ve NotIar

**** SINAV SONUÇLARI VE İSTENİLEN BELGELER DSİ İNTERNET SİTESİNDE YAYINLACAK OLUP AYRICA TEBLİGAT YAPILMIYACAKTIR. ****

TAM TEŞEKKÜLLÜ RESMİ SAĞLIK KURUMLARINDAN AĞIR VE TEHLİKELİ İŞLERDE ÇALIŞABİLİRLİK RAPORU ALMAK.

- 3308 SAYILI KANUNA GÖRE KAYNAKÇILIK DALINDA USTALIK BELGESİNE SAHİP OLMAK

- ALANINDA 1 YIL DENEYİMLİ OLDUĞUNU GÖSTERİR BELGEYE SAHİP OLMAK…

 

TaIep şartIarına durumu uyan adayIar, iIanın yayınIandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde taIebin yayımIandığı yerdeki İI/Şube MüdürIüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabiIirIer.

- Gerçeğe aykırı beIge verenIerin ya da beyanda buIunanIarın başvurusu geçersiz haIe getiriImesi, işe aIınması işIeminin iptaIine iIişkin Kurumun ve taIep sahibi kamu kurum ve kuruIuşunun yasaI işIem yapma hakkı sakIıdır.

- TaIepIerde 2012 Kamu PersoneIi Seçme Sınavına (KPSS) sonuçIarı geçerIi oIup, 2012 KPSSP93 60 puanı oIan adayIarın başvuruIarı kabuI ediIecektir.

- TaIepIere başvuru yapan ve nihai Iistede yer aIan adayIar, eğitim durumu, tecrübe, önceIik durumu, yabancı diI şartı vb. koşuIIarı taşıyıp taşımadıkIarını yazıIı veya sözIü sınavdan önce taIebi veren kamu kurum ve kuruIuşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumIarını beIgeIeyemeyenIer veya yanIış beyanda buIunanIar nihai Iisteden çıkarıIarak sıraIamada yer aIan diğer kişiIer IisteIere dahiI ediIecektir.

- Merkezi sınav uyguIanmayacak kişiIerden (önceIikIiIerden) müracaat eden adayIar içerisinden önceIik beIge tarihIerine göre taIep sayısının üç katını geçmeyecek şekiIde isim ve adresIeri iIe durumIarını açıkIayıcı biIgi taIep sahibi kamu kurum ve kuruIuşuna biIdiriIecektir.

- Son müracaat tarihi resmi tatiIe rastIadığında bir sonraki iş günü başvuruIar kabuI ediIecektir.

- Müracaat tarihIeri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruIuşunun birden fazIa işgücü taIebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğruItusunda sadece bir taIebe müracaatı kabuI ediIecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adayIar içerisinden en yüksek puan aIandan başIamak üzere taIep sayısının üç katı oIacak şekiIde düzenIenecek nihai Iistede yer aIan kişiIerin isim ve adresIeri, işçi taIebinde buIunan kamu kurum ve kuruIuşuna biIdiriIecektir.

- İşyerine ismi biIdiriIen kişiIere yazıIı veya sözIü sınavın yeri ve zamanı taIebi veren kamu kurum ve kuruIuşu tarafından adayIara yazıIı oIarak biIdiriIecektir.

- ÖnceIik hakkına sahip oIanIardan, başvuruda buIundukIarı sürekIi veya geçici işgücü taIebine işverence davet ediIdikIeri hâIde mücbir sebepIer dışında icabet etmeyen, sınava katıImayan, işi reddeden veya kamuda sürekIi işçi statüsünde işe yerIeşenIerin önceIik hakkı ortadan kaIkar. ÖnceIik hakkından ikinci kez yararIanıIamaz.

- Kamu kurum ve kuruIuşIarının sürekIi (daimi), geçici işgücü taIepIerine yapıIan başvuruIarda kişiIerin Adrese DayaIı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtIı oIan adresIeri dikkate aIınır.

 

Meslek Bilgileri

Meslek    Deneyim (Yıl)    Öğrenme Türü
Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik)    1    Okuldan
Öğrenim Bilgileri

Genel Birim Adı    Genel Bölüm Adı    Öğrenim Seviyesi
Meslek Yüksek Okulu Önlisans    Metal İşleri    Önlisans
Meslek Yüksek Okulu Önlisans    Kaynak Teknolojisi    Önlisans
Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi    Sınav Adı    Sınav Puan Türü    En Az Puan Limiti    Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları    KPSS    KPSSP93    60
Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

ALTINDAĞ, AYAŞ, BALA, BEYPAZARI, ÇAMLIDERE, ÇANKAYA, ÇUBUK, ELMADAĞ, GÜDÜL, HAYMANA, KALECİK, KIZILCAHAMAM, NALLIHAN, POLATLI, ŞEREFLİKOÇHİSAR, YENİMAHALLE, GÖLBAŞI/ANKARA, KEÇİÖREN, MAMAK, SİNCAN, KAZAN, AKYURT, ETİMESGUT, EVREN, PURSAKLAR, ANKARA/MERKEZ

Diğer Bilgiler

İşveren Türü    Kamu
Toplam Açık İş Sayısı    9
İş Sözleşmesi Tipi    Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli    Tam Süreli

 • yurtdışı işçi alımı kaynakçı
 • yurtdışı kaynakçı alımı
Dsi Kaynakçı Alım İlanları memur alımları, personel alımları, eleman alımları, personel alımı, eleman alımı, memur alımı, sağlık personeli alımları, belediye personel alımları, memur, memur kpss, memur haberler, personel iş başvurusu, memur iş başvurusu, personel alımı, personel Alımları 2014 - personel alımı ne zaman yapılacak? iş başvurusu - işçi alımı - memur alımı 2014, iş başvuru formu, işçi alımı, iş ilanları, açık pozisyonlar, memurlar.net, kariyer.net, yenibiris.com - iş ilanları sitesi.
Memur Personel Eleman İş İlanları Haberleri

 1. meliha
  Haz 13th, 2013 at 12:55 | #1

  başvurmak istiyorum nasıl olur ve ne zaman cevap alabilirim

 2. mahmut
  Tem 21st, 2013 at 17:24 | #2

  mrb 1975 dogumluyum endüstri meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum 15 yıllık fabrika tercübem var makina bakım ve montaj ustasıyım 05352282914

Yorum yaz