İş Bankası Personel Alımı İş Başvurusu 2013
Ana Sayfa » İş Başvurusu, Personel Alımı » İş Bankası Personel Alımı İş Başvurusu 2013

İş Bankası Personel Alımı İş Başvurusu 2013

20 Ekim 2013

Türkiye İş Bankası’nda çalışmak ister misiniz? Türkiye İş Bankası iş başvurusu ve Türkiye İş Bankası personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Türkiye İş Bankası insan kaynaklarını araştırdık. Türkiye İş Bankası iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası iş ve kariyer imkanlarından faydalanmak isteyen bireyler aşağıdan Türkiye İş Bankası’na iş başvurusu yapabilir.

Bankamızda göreve başlayacak çalışanlar, işe alım aşamasında her pozisyon özelinde farklı değerlendirme araçlarına tabi tutulmaktadır. İşe alımda kullanılan ve aşağıdaki tabloda ayrıntılı bilgileri bulunan tüm araçlar uluslararası standartlarda olup yetkili kurumlarca verimlilikleri kanıtlanmıştır.

Yazılı Sınav Adaylarımızı mesleki bilgi, sayısal-sözel yetenek vb. konularda ölçmek için farklı türde yazılı sınavlar uygulanır.

Değerlendirme Merkezi Uygulamaları Adayların güçlü ve gelişime açık yönlerinin tarafsız şekilde saptamak için kullanılır. Bu uygulamalar adayların performansını yapılandırılmış iş simülasyonlarıyla gözlemleme olanağı sağlar ve adayın görevinde nasıl performans göstereceği konusunda bilgi verir.

Yetkinlik Bazlı Mülakatlar Yetkinlik bazlı mülakatlar, yapılandırılmış mülakatlar olup, adayın geçmişte yaptığı işler, gösterdiği davranışlar, aldığı sorumluluklar vb. kanıtlardan yola çıkarak, gelecekteki performansının değerlendirilmesini sağlar.

Panel Mülakatlar Teknik mülakat veya klasik mülakat şeklinde gerçekleşen, en az iki kişinin katıldığı ve Bankamızda çalışmak için aranan temel yetkinliklerin sorgulandığı mülakat türüdür.
Kişilik Envanterleri Adayların kendi yetkinliklerini nasıl değerlendirdiklerini, davranış ve eğilimleri ile ilgili soruları yanıtlayarak aktardıkları değerlendirme aracıdır.
Buradan İş Bankası’nın web sitesine girip kariyer/insan kaynakları departmanından iş başvurusu yapabilirsiniz.

, İş Bankası Personel Alımı İş Başvurusu 2013 memur alımları, personel alımları, eleman alımları, personel alımı, eleman alımı, memur alımı, sağlık personeli alımları, belediye personel alımları, memur, memur kpss, memur haberler, personel iş başvurusu, memur iş başvurusu, personel alımı, personel Alımları 2014 - personel alımı ne zaman yapılacak? iş başvurusu - işçi alımı - memur alımı 2014, iş başvuru formu, işçi alımı, iş ilanları, açık pozisyonlar, memurlar.net, kariyer.net, yenibiris.com - iş ilanları sitesi.
Memur Personel Eleman İş İlanları Haberleri

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yaz