LC Waikiki Eleman Alımı
Ana Sayfa » Eleman alımı » LC Waikiki Eleman Alımı

LC Waikiki Eleman Alımı

18 Haziran 2013

LC Waikiki (LCW) her geçen gün yeni bir mağazası ile insanlara daha iyi hizmet sunmak için kendini geliştirmektedir. Mağazalarına her gün bir yenisini katan LC Waikiki bu sene 2013 yılında 3 bin kişiyi işe alacağını duyurdu. Eğer sizde LC Waikiki ‘de çalışmak istiyorsanız sakın geç kalmayın. Hem Part-time hem full time çalışmak için size uygun iş imkanları ile LC Waikiki hem elemanlarını hemde müşterilerini düşünmektedir.

LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük tarafından yapılan açıklamaya göre 2013 yılında LC Waikiki bünyesinde çalışacak 3 bin kişi alınacağını duyurdu. Öğrenci’lerin bile çalışabileceği part time iş imkanı ile LC Waikiki gerçekten istihdam konusunda Türkiyede büyük işler başarmaktadır.

LC Waikiki’nin bu yıl Kilis ve Muş’ta da şube açarak mağaza sayılarını 73′e çıkaracaklarını aktaran Küçük, son 8 yıldır pazar lideri olduklarını dile getirdi.

Aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak LC Waikiki eleman alımı 2013 başvurusunu yapabilirsiniz.,

LC Waikiki ELEMAN ALIMI

Yukardaki linke tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Herkese iş hayatında başarılar dileriz.

  • elsi vaikiki
  • lcw iş başvurusu
  • lc waikiki maaşları 2013
  • lc waikiki maaşları
  • lcw part time maaş
, , , , LC Waikiki Eleman Alımı memur alımları, personel alımları, eleman alımları, personel alımı, eleman alımı, memur alımı, sağlık personeli alımları, belediye personel alımları, memur, memur kpss, memur haberler, personel iş başvurusu, memur iş başvurusu, personel alımı, personel Alımları 2014 - personel alımı ne zaman yapılacak? iş başvurusu - işçi alımı - memur alımı 2014, iş başvuru formu, işçi alımı, iş ilanları, açık pozisyonlar, memurlar.net, kariyer.net, yenibiris.com - iş ilanları sitesi.
Memur Personel Eleman İş İlanları Haberleri

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yaz