Odea Bank Personel Alımı İş Başvurusu Eleman Alımı İş İlanları
Ana Sayfa » Eleman Alımı, Personel Alımı » Odea Bank Personel Alımı İş Başvurusu Eleman Alımı İş İlanları

Odea Bank Personel Alımı İş Başvurusu Eleman Alımı İş İlanları

16 Mart 2013

Odea Bank Personel Alımı İş Başvurusu Eleman Alımı İş İlanları

Türkiyede sektörel büyüklüğü her yıl  artan bankacılık sektörü , yurt içi ve yurt dışı yatırımları da ülkemize çekmeye devam ediyor.Bankacılık ailesinin en yeni üyesi olarak türkiyede yatırım yapan ve bankacılık sektöründe faaliyete geçeceğini duyuran bankalardan biri de ODEABANK . 2012 yılında almış olduğu resmi izinle ülkemizde bankacılık faaliyetlerine başlayan Odeabank 2012 yılı içinde 6 şube açmış, 2013 yılında 32 şube açma hedefiyle ilk 5 yılda şubelerinin sayısını 100 ün üzerine çıkarmak hedefindedir. Bu kapsamda artacak olan iş potansiyeli ile birlikte ihtiyacını karşılamak üzere yeni personel eleman memur alımları yapması beklenen Odeabank iş ilanlarını kariyer.net üzerinden ve resmi internet sitesinin insan kaynakları üzerinden yayınlamaktadır. Bugün 400 ün üzerinde bulunan deneyimli personeli ile faaliyetlerini sürdüren Odeabank 2013 banka iş ilanları ile resmi raporlama uzmanı ve dönemsel fraud monitoring uzmanı alımı yapmaktadır. Odeabank personel alım ilanlarına kariyer.net üzerinden üye olmak kaydıyla ulaşabilir ve online iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

 • odea bank iş ilanlar
 • odeabank iş başvurusu
 • odeabank iş başvurusu kocaeli
 • odeo bank personel alimi
Odea Bank Personel Alımı İş Başvurusu Eleman Alımı İş İlanları memur alımları, personel alımları, eleman alımları, personel alımı, eleman alımı, memur alımı, işe alım süreci, sağlık personeli alımları, belediye personel alımları, memur, memur kpss, memur haberler, personel iş başvurusu, memur iş başvurusu, personel alımı, personel Alımları 2014 - personel alımı ne zaman yapılacak? iş başvurusu - işçi alımı - memur alımı 2014, iş başvuru formu, işçi alımı, iş ilanları, açık pozisyonlar, memurlar.net, kariyer.net, yenibiris.com - iş ilanları sitesi.
Memur Personel Eleman İş İlanları Haberleri

 1. RECEP KAFA
  Haz 6th, 2013 at 21:33 | #1

  19 yıldan beri İstanbul’da kurumsal şirketlerde makam şöforü olarak çalıştım. Şuan Deva Holdingte makam şöforü olarak çalışıyorum. Sizinle çalışmak istiyorum ilgilenirseniz sevinerim.

 2. Murat mutlu
  Ağu 12th, 2013 at 10:30 | #2

  8 senedir istanbulda taksicililk yapıyorum heryeri biliyorum adres sıkıntısı yok sizinle beraberçalışmak istiyorum şöför olarak değerlendirirseniz sevinirim 05322775240

 3. levent
  Kas 15th, 2013 at 13:44 | #3

  merhaba ben ankara da oturuyorum ozel guvenlık gorevlısı olarak sızınle calısmak ıstıyorum degerlendırırsenız sevınırım

 4. levent
  Kas 15th, 2013 at 13:45 | #4

  ankara dan levent guvenlık gorevlısı olarak degerlendırırsenız sevınırız 05416800653

Yorum yaz