Öğretmen Atamaları 2013
Ana Sayfa » Haber » Öğretmen Atamaları 2013

Öğretmen Atamaları 2013

17 Mayıs 2013

Dün gece açıklanan bilgilere göre 2013 yılında yani bulunduğumuz bu yılda 35 bin öğretmen alınacağı söylendi. Bu yıl alanacak 63 bin memurun 35 bini öğretmenlere ayrılacak. KPSS başvuruları ise bu dönemde devam etmekte. Çok kısa bir süre açıklanan bu haber ile bir çok öğretmen adayına gün doğdu diyebiliriz.

Alınacak 63 bin atamanın büyük bir kısmı Milli Eğitim Bakanlığına bırakılacağı söylendi. KPSS sınavının başvuruların devam etmesi sürerken öğretmenlerin beklediği bu soru dün akşam yayınlandı. Ayrıca bu alımların en az 1000 tanesi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı için ziraat mühendislerine ayırılacağı belirtildi. Kalan atamalar ise kurumların isteklerine göre farklı bölümlere aktarılacak. Bu başvuruları sitemizden takip edebilirsiniz.

Öğretmen Atamaları 2013

memur alımları, personel alımları, eleman alımları, perosnel alımı, eleman alımı, memur alımı, sağlık personeli alımları, belediye personel alımları, memur, memur kpss, memur haberler, personel iş başvurusu, memur iş başvurusu,Personel alımı Personel Alımları 2014 - personel alımı ne zaman yapılacak? iş başvurusu - türk telekom iş başvurusu - personel alımı - memur alımı 201, işçi alımı, iş ilanları, açık pozisyonlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yaz