Öğretmen Atamaları 2013
Ana Sayfa » Haber » Öğretmen Atamaları 2013

Öğretmen Atamaları 2013

17 Mayıs 2013

Dün gece açıklanan bilgilere göre 2013 yılında yani bulunduğumuz bu yılda 35 bin öğretmen alınacağı söylendi. Bu yıl alanacak 63 bin memurun 35 bini öğretmenlere ayrılacak. KPSS başvuruları ise bu dönemde devam etmekte. Çok kısa bir süre açıklanan bu haber ile bir çok öğretmen adayına gün doğdu diyebiliriz.

Alınacak 63 bin atamanın büyük bir kısmı Milli Eğitim Bakanlığına bırakılacağı söylendi. KPSS sınavının başvuruların devam etmesi sürerken öğretmenlerin beklediği bu soru dün akşam yayınlandı. Ayrıca bu alımların en az 1000 tanesi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı için ziraat mühendislerine ayırılacağı belirtildi. Kalan atamalar ise kurumların isteklerine göre farklı bölümlere aktarılacak. Bu başvuruları sitemizden takip edebilirsiniz.

Öğretmen Atamaları 2013 memur alımları, personel alımları, eleman alımları, personel alımı, eleman alımı, memur alımı, işe alım süreci, sağlık personeli alımları, belediye personel alımları, memur, memur kpss, memur haberler, personel iş başvurusu, memur iş başvurusu, personel alımı, personel Alımları 2014 - personel alımı ne zaman yapılacak? iş başvurusu - işçi alımı - memur alımı 2014, iş başvuru formu, işçi alımı, iş ilanları, açık pozisyonlar, memurlar.net, kariyer.net, yenibiris.com - iş ilanları sitesi.
Memur Personel Eleman İş İlanları Haberleri

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yaz