Şahinler Holding Edirne Eleman ve Personel Alımı
Ana Sayfa » Eleman Alımı, Personel Alımı » Şahinler Holding Edirne Eleman ve Personel Alımı

Şahinler Holding Edirne Eleman ve Personel Alımı

24 Mart 2013

Edirne’de istihdama önemli ölçüde katkı sağlayan fabrikalardan biri olan Modavizyon tekstil fabrikasını da bünyesinde bulunduran Şahinler Holding önümüzdeki dönemde Edirne’ye yeni bir tekstil fabrikası kurarak eleman ve işçi alımları kapsamında 2 bin personel alımı yapacak.

ŞAHİNLER Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, Edirne’ye yeni bir tekstil fabrikası kuracaklarını ve 2 bin kişinin işe alınacağını söyledi. Holding bünyesinde bulunan Edirne Modavizyon Tekstil Fabrikası’nda ise bin 900’ü kadın 2 bin 200 kişi çalışıyor.

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin ve Holding’e bağlı Edirne Modavizyon Tekstil Fabrikası Genel Müdürü Turgut Bakır, basın toplantısı düzenledi.

 • edirne modavizyon işbaşvurusu
 • şahinler holdıng fabrikası iş ilanları
, , Şahinler Holding Edirne Eleman ve Personel Alımı memur alımları, personel alımları, eleman alımları, personel alımı, eleman alımı, memur alımı, işe alım süreci, sağlık personeli alımları, belediye personel alımları, memur, memur kpss, memur haberler, personel iş başvurusu, memur iş başvurusu, personel alımı, personel Alımları 2014 - personel alımı ne zaman yapılacak? iş başvurusu - işçi alımı - memur alımı 2014, iş başvuru formu, işçi alımı, iş ilanları, açık pozisyonlar, memurlar.net, kariyer.net, yenibiris.com - iş ilanları sitesi.
Memur Personel Eleman İş İlanları Haberleri

 1. Çiğdem kanbur
  Nis 16th, 2013 at 12:12 | #1

  merhaba ben sizinle çalışmak istiyorum resim yapmayı çok seviyorum bu yüzden kemer desen çizebilirim edirnede ikamet ediyorum çalışmak istiyorum ayrıca ütü deneyimim var

 2. aygül
  Tem 27th, 2013 at 18:31 | #2

  tasarım yapıyorum ayrıca lise hazırgiyim, üniversite 2yıllık tekstil mezunuyum modalist veya sitilistlik yapabilırim

Yorum yaz