Şahinler Holding Edirne Eleman ve Personel Alımı
Ana Sayfa » Eleman Alımı, Personel Alımı » Şahinler Holding Edirne Eleman ve Personel Alımı

Şahinler Holding Edirne Eleman ve Personel Alımı

24 Mart 2013

Edirne’de istihdama önemli ölçüde katkı sağlayan fabrikalardan biri olan Modavizyon tekstil fabrikasını da bünyesinde bulunduran Şahinler Holding önümüzdeki dönemde Edirne’ye yeni bir tekstil fabrikası kurarak eleman ve işçi alımları kapsamında 2 bin personel alımı yapacak.

ŞAHİNLER Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, Edirne’ye yeni bir tekstil fabrikası kuracaklarını ve 2 bin kişinin işe alınacağını söyledi. Holding bünyesinde bulunan Edirne Modavizyon Tekstil Fabrikası’nda ise bin 900’ü kadın 2 bin 200 kişi çalışıyor.

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin ve Holding’e bağlı Edirne Modavizyon Tekstil Fabrikası Genel Müdürü Turgut Bakır, basın toplantısı düzenledi.

 • edirne modavizyon işbaşvurusu

Şahinler Holding Edirne Eleman ve Personel Alımı

memur alımları, personel alımları, eleman alımları, perosnel alımı, eleman alımı, memur alımı, sağlık personeli alımları, belediye personel alımları, memur, memur kpss, memur haberler, personel iş başvurusu, memur iş başvurusu,Personel alımı Personel Alımları 2014 - personel alımı ne zaman yapılacak? iş başvurusu - türk telekom iş başvurusu - personel alımı - memur alımı 201, işçi alımı, iş ilanları, açık pozisyonlar

 1. Çiğdem kanbur
  Nis 16th, 2013 at 12:12 | #1

  merhaba ben sizinle çalışmak istiyorum resim yapmayı çok seviyorum bu yüzden kemer desen çizebilirim edirnede ikamet ediyorum çalışmak istiyorum ayrıca ütü deneyimim var

 2. aygül
  Tem 27th, 2013 at 18:31 | #2

  tasarım yapıyorum ayrıca lise hazırgiyim, üniversite 2yıllık tekstil mezunuyum modalist veya sitilistlik yapabilırim

Yorum yaz