Show TV Personel Alımı İş Başvurusu

Memur Haberleri
Ana Sayfa » İş Başvurusu, Personel Alımı » Show TV Personel Alımı İş Başvurusu

Show TV Personel Alımı İş Başvurusu

27 Ağustos 2013

Show TV Personel Alımı İş Başvurusu

show-tv-izleShow TV, Türkiye’nin en çok izlenen yayın gruplarından biridir. Türkiye’nin en çok izlenen televizyonkanallarından Show TV 1 Mart 1991′de Erol Aksoy, DinçBilgin ve Haldun Simavi tarafından Fransa’da kurulmuşve 1999 yılında Mehmet Emin Karamehmet tarafından satın alınmıştır.

18 Mayıs 2013 tarihinde kanalın sahibi olan Karamehmet’in, borçları nedeniyle TMSF tarafından Skyturk360, Lig TV Show TV, Digitürk, Alem FM, Lig Radyo, Akşam Gazetesi, Güneş Gazetesi, ve BMC şirketlerine el konuldu.

Show TV ve kardeş kanalları Show Türk ve Showmax Ciner Medya Grubu‘na satın alındı. Halen Ciner Medya Grubu bünyesinde yayın yapan, kanal yarışma programları ve dizileriyle ön belli bir izleyici kitlesine hitap ediyor.

Show TV radyo televizyon alanında kariyer yapmak, televizyonculuğun herhangi bir biriminde görev almak isteyen yeni çalışma arkadaşlarına iş fırsatı sunuyor.  Show TV İnsan Kaynakları personel alımlarını yönetiyor.

Show Tv’nin resmi sitesinde açık pozisyonlar var ise başvurabilirsiniz. Show TV İnsan Kaynakları birimine açık pozisyonlarda değerlendirmek üzere özgeçmişinizi hazırlayarak gönderebilirsiniz.

Show TV iş başvurularınız için ik@showtv.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Show TV İş Başvurusu için tıklayınız.

Başvurularını değerlendirilerek uygun pozisyonlara yerleştirilmek üzere sizinle iletişim kurulacaktır.

  • Hilal tv iş başvurusu
  • lig tv personeli
  • show radyo iş başvurusu

Show TV Personel Alımı İş Başvurusu

memur alımları, personel alımları, eleman alımları, perosnel alımı, eleman alımı, memur alımı, sağlık personeli alımları, belediye personel alımları, memur, memur kpss, memur haberler, personel iş başvurusu, memur iş başvurusu,Personel alımı Personel Alımları 2014 - personel alımı ne zaman yapılacak? iş başvurusu - türk telekom iş başvurusu - personel alımı - memur alımı 201, işçi alımı, iş ilanları, açık pozisyonlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yaz