Show TV Personel Alımı İş Başvurusu
Ana Sayfa » İş Başvurusu, Personel Alımı » Show TV Personel Alımı İş Başvurusu

Show TV Personel Alımı İş Başvurusu

27 Ağustos 2013

show-tv-izleShow TV, Türkiye’nin en çok izlenen yayın gruplarından biridir. Türkiye’nin en çok izlenen televizyonkanallarından Show TV 1 Mart 1991′de Erol Aksoy, DinçBilgin ve Haldun Simavi tarafından Fransa’da kurulmuşve 1999 yılında Mehmet Emin Karamehmet tarafından satın alınmıştır.

18 Mayıs 2013 tarihinde kanalın sahibi olan Karamehmet’in, borçları nedeniyle TMSF tarafından Skyturk360, Lig TV Show TV, Digitürk, Alem FM, Lig Radyo, Akşam Gazetesi, Güneş Gazetesi, ve BMC şirketlerine el konuldu.

Show TV ve kardeş kanalları Show Türk ve Showmax Ciner Medya Grubu‘na satın alındı. Halen Ciner Medya Grubu bünyesinde yayın yapan, kanal yarışma programları ve dizileriyle ön belli bir izleyici kitlesine hitap ediyor.

Show TV radyo televizyon alanında kariyer yapmak, televizyonculuğun herhangi bir biriminde görev almak isteyen yeni çalışma arkadaşlarına iş fırsatı sunuyor.  Show TV İnsan Kaynakları personel alımlarını yönetiyor.

Show Tv’nin resmi sitesinde açık pozisyonlar var ise başvurabilirsiniz. Show TV İnsan Kaynakları birimine açık pozisyonlarda değerlendirmek üzere özgeçmişinizi hazırlayarak gönderebilirsiniz.

Show TV iş başvurularınız için ik@showtv.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Show TV İş Başvurusu için tıklayınız.

Başvurularını değerlendirilerek uygun pozisyonlara yerleştirilmek üzere sizinle iletişim kurulacaktır.

  • hilal tv iş başvuru formu
  • Hilal tv iş başvurusu
  • lig tv personeli
  • show radyo iş başvurusu
, , , , , , , Show TV Personel Alımı İş Başvurusu memur alımları, personel alımları, eleman alımları, personel alımı, eleman alımı, memur alımı, işe alım süreci, sağlık personeli alımları, belediye personel alımları, memur, memur kpss, memur haberler, personel iş başvurusu, memur iş başvurusu, personel alımı, personel Alımları 2014 - personel alımı ne zaman yapılacak? iş başvurusu - işçi alımı - memur alımı 2014, iş başvuru formu, işçi alımı, iş ilanları, açık pozisyonlar, memurlar.net, kariyer.net, yenibiris.com - iş ilanları sitesi.
Memur Personel Eleman İş İlanları Haberleri

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yaz